HAKKIMIZDA

KOÇOĞLU YANGIN VE GÜVENLIK SISTEMLERI, MEK. TAAH. MÜH.

KOÇOĞLU olarak insan hayatina verdigimiz önem ve sorumluluk bilinci ile cikmis oldugumuz yolda, senelerdir siz müsterilerimize zamaninda, güvenilir ve müsteri odakli bir hizmet anlayisi ile cözüm üretmekteyiz.

KOÇOĞLU kuruldugu tarihten bu güne kadar, sektöründe hizla tirmanan ve örnek alinan firmalar arasina girmeyi basarmis olmanin verdigi gurur ve onurla yangin ekipmanlari konusunda yurtici ve yurtdisi gecerlilik standartlarına sahip oldugu belgelenmis ekipmanlari ile, nefes aldiginiz dünyada arkanizdaki gizli güc olmaya devam edecektir.


Misyonumuz

Calisanlarimiz, ortaklarimiz ürün ve hizmet tedarikcilerimiz ile; sinerjik takim felsefesiyle, profesyonelce calisarak, güvenli, huzurlu, seffaf, demokratik ve kârli bir ortam yaratmak ve sürekliligini saglamaktir.


Vizyonumuz

Temel kalite politikamiz cercevesinde olusturdugumuz yönetim ve üretim stratejilerimiz isiginda ürettigimiz ve pazarladigimiz ürünlerimizle ileri ve saygin bir kurulus olarak, yurt ici ve yurt disi pazarlarda ve müsteri tercihlerinde 1 numara olmaktir.


FAALIYET ALANLARIMIZ

Fm 200 gazli söndürme sistemleri
Davlumbaz söndürme sistemleri
ABC tozlu söndürme sistemleri
HFC 227 micro söndürme sistemleri
Köpüklü söndürme sistemleri

Yangin ekipmanlari
Yangin algilama sistemleri
Yangin tüpleri
Yangin kapi ve dolaplari
Yangin proje ve mühendislik

CNC talasli imalat
Itfaiye ekipmanlari
İş güvenligi techizatlari
Kamera & Elektronik sistemler
Mekanik taahhüt uygulamalari